CONSILIER VANZARI

TIMOFTI DMOND GABRIEL II

Job expirat

RESPONSABILITATI

Urbanik Bucuresti isi mareste echipa de vanzari in showroom si online.

Se cauta o persoana sociabila, dinamica, cu spirit de initiativa si pasionata de fashion pentru postul de consultant vanzari.

Responsabilitati:
- asista clientii in procesul de achizitie a produselor, propunandu-le tinutele cele mai potrivite
- ofera informatii relevante despre actuale tendinte in moda
- se ocupa de procesul de vanzare: incaseaza numerar, emitere bf

CERINTE

- sexfeminin
- minim 6 luni experienta in vanzari in domeniul fashion sau beauty / experienta in vanzari in domeniul fashion sau beauty constituie un avantaj
- abilitati de comunicare si consiliere a clientilor
- cunostinte operare pc
- studii medii/superioare
- cunostinte limba engleza nivel mediu
-aspect fizic placut

Atentie ! Se vor lua in considerare doar cv.urile care contin Scrisoare de Intentie!

BENEFICII OFERITE

Salar fix plus comision din vanzari.
Reduceri la achizitionarea de haine din magazinul propriu.

Companie cu activitate in domeniul creatiei si comertului de haine , cu prezenta atat nationala cat si online.