Consilier vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atragere de noi clienti;
Oferire de suport informational clientilor;
Intalniri cu potentialii clienti;
Identificarea necesitatilor potentialilor clienti;
Raportarea activitatii zilnice catre superiorul direct

CERINTE

Persoana foarte dinamica, orientata spre rezultate
Disciplinata, ordonata, cu motivare interioara, dorinta de a invata permanent si de a folosi informatia in scopul profitului.
Experienta in vanzari constitue un avantaj;
Seriozitate, capacitate de coordonare
Atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie, orientare puternica catre rezultate
Disponibilitate pentru lucru in teren
Bune abilitati de relationare interpersonala
Abilitati de vanzare, prezentare si negociere
Absolvent studii superioare sau facultate in curs

BENEFICII OFERITE

Provocarea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu dinamic
Suport logistic in procesul de vanzare
Training in cadrul companiei;
Posibilitatea de a promova in structurile specializate ale companiei;