Consilier vanzare

ROMATEX S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- consilierea cumparatorilor pentru alegerea
obiectelor dorite
- vanzarea produselor comercializate in magazin;
- receptia marfurilor, gestiunea si aranjarea lor in
magazin;
- tinerea in perfecta ordine si la zi a evidentelor
si documentelor cerute de legislatie;
- contact permanent cu seful de magazin pentru orice aspecte legate de buna functionare a magazinului;
- aducerea la indeplinire a oricarei sarcini specifice data de conducerea firmei sau de seful de magazin

CERINTE

Experienta de minim 1 ani intr-o functie similara sau minim 3 ani vechime in comert.
Disponibilitate pentru program prelungit si lucru in echipa.
Calitati foarte bune de vinzator, abilitati pentru vinzare asistata. Cunostinte minime de lucru cu PC. Tinuta si aspect ingrijit si curat.
Cunoasterea cel putin a unei limbi straine de circulatie internationala constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa;
- indemnizatie de concediu egala cu un salariu lunar net;
- comision la vinzare.

Comercializare obiecte pentru CULTURA MESEI, DECORATIUNI, MOBILIER prin lantul de magazine \"SARRA BLU\"