CONSILIER TRANZACTII IMOBILIARE

EDIL CASA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei imobiliare si selectarea proprietatilor ce corespund cerintelor clientilor
Gestionarea si largirea portofoliului de clienti
Vizionarea si prezentarea proprietatilor imobiliare
Prezentarea portofoliului propriu de oferte
Promovarea imaginii firmei si a ofertei imobiliare
Corelarea corecta a cererii si ofertei
Prospectarea pietei imobiliare in vederea identificarii de oportunitati pe piata , precum si de potentiali clienti

CERINTE

Absolvent studii medii / superioare
Abilitati de comunicare , relationare
Abilitati de negociere , putere de convingere
Spirit intreprinzator , flexibilitate
Dorinta de a construi o cariera in domeniul imobiliar
Persoana agreabila spontana , dinamica , motivata
Experienta in vanzari ( constituie un avantaj )
Carnet de conducere cat. B ( constituie un avantaj )

BENEFICII OFERITE

Training de specialitate si suport continuu
Pachet salarial corelat cu performanta
Posibilitatea unei cariere pe termen lung

Companie specializata in tranzactii imobiliare, una din primele agentii imobiliare, beneficiind de peste 16 ani de experienta in domeniu.
Experienta ne da siguranta ca putem merge mai departe... promovand calitatea, munca in echipa si puterea de a invinge!