CONSILIER TEHNIC

SC EURIAL INVEST SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acest rol este responsabil pentru:
Supravegherea bunei desfasurari a interventiilor realizate de catre personalul operational si calitatea acestora, intervenind fie in mod direct in cazurile tehnice dificile, fie asistand personalul operational;
Este referinta tehnica a concesiunii si a Consilierilor de Service;
Contribuie astfel la rentabilitatea activitatii din service;
Formarea tehnica si actualizarea permanenta a cunostintelor personalului din atelierele concesiunii si a Consilierilor de Service, precum si de informarea personalului din cadrul diferitelor servicii ale concesiunii.

CERINTE

Studii universitare tehnice reprezinta un avantaj (Facultatea de Transporturi/Mecanica, specializarea Autovehicule Rutiere);
Experienta de minim 2 ani in dezvoltarea si livrarea programelor de instruire;
Experienta practica in domeniul auto.

Cunostinte, abilitati specifice:
Expertiza tehnica;
Capacitatea de intelegere a intregii activitati de service si a relatiilor sociale;
Foarte bune abilitati de management de proiect (critic – abilitatea de a-si impune proiectele);
Foarte bune abilitati de prezentare, relationare si facilitare;
Abilitati de consiliere;
Perseverenta si tact;
Organizare;
Negociere;
Adaptabilitate la schimbare;
Abilitatea de a-si imbunatatii performatele personale;

Cunostinte, abilitati generale:
Fluenta in exprimarea in limba franceza;

DESCRIEREA FIRMEI

Esti o persoana dinamica si ambitioasa?

Cauti noi oportunitati pentru cariera ta?

Va oferim acces la evolutie profesionala, sansa de a avansa, pachete de beneficii interesante si o atmosfera de lucru stimulanta.

Va asteptam sa va alaturati unei echipe de profesionisti, tanara si dinamica!