Consilier Solutii Financiare/ Consilier Vanzari

SUDREZIDENTIAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ne marim echipa! Cautam 10 colege sa se alature echipei noastre !
Avem nevoie de persoane dinamice cu capacitate si deprinderi de a lucra in regim de target de vanzari, cu atitudine si gandire pozitiva, abilitati bune de comunicare si relationare.

Sunt deschisi sa oferim oportunitatea tuturor sa participe la un interviu!
Astfel interviurile de tin pe baza de programare la nr de tel. 0729.572.570
Interval orar interviuri : L-V – 10:00-12:00; 14:00-17:30
Adresa: Sos. Oltenitei nr. 15-15A - Langa Lidl Popesti-Leordeni - Sediu central SudRezidential.ro

CERINTE

Posturi disponibile:

Consilier solutii financiare candidatul ideal:
- Candidatul ideal este o persoana activa, cu spirit persuasiv dezvoltat, ambitioasa, responsabila,care se adapteaza cu usurinta in orice mediu de lucru, sociabila, motivata, perseverenta.
- Experienta in banci si/sau intermedieri financiare CONDITIE OBLIGATORIE, (minim 2 ani)
- Activitatea ca broker este un avantaj. - Posibilitate de realizare a unei cariere in domeniul financiar;
- Cunostinte bune de operare PC: Word, Excel;

Conslier vanzari candidatul ideal:
- OBLIGATORIU – sa detina carnet de conducere - cat. B
-Satisfactie si motivatie interna pentru domeniul vanzari
- Experienta in imobiliare prezinta un avantaj
- Cunostinte bune de operare PC.

BENEFICII OFERITE

Responsabilitati / Beneficii:
-Crearea, administrarea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti si parteneri in vederea promovarii
si vanzarii produselor financiar/imobiliare.
- Laptop si telefon de serviciu;
- Echipa dinamica si mediu de lucru placut;
- Bonusuri de performanta si alte beneficii in functie de rezultate

Descrierea companiei:
Companie in plina dezvoltare, formata din oameni tineri si care pune accent pe resura umana.