Consilier solutii financiare

SUDREZIDENTIAL BROKER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:

- Candidatul ideal este o persoana activa, cu spirit persuasiv dezvoltat, ambitioasa, responsabila,
- care se adapteaza cu usurinta in orice mediu de lucru, sociabila, motivata, perseverenta.
- Abilitati de comunicare - usurinta in relationare interpersonala si capacitatea de adaptare
Experienta in banci si/sau intermedieri financiare CONDITIE OBLIGATORIE, (minim un an)
- activitatea ca broker este un avantaj.
- Dorinta de implicare
- Capacitate de decizie rapida
- Capacitate si deprinderi de a lucra in regim de target de vanzari
-Satisfactie si motivatie interna pentru domeniul vanzari
-Sa fie capabil sa gandeasca pe termen lung;
-Orientare catre client si catre rezultate
-Atitudine si gandire pozitive, abilitati bune de comunicare/ relationare
- Posibilitate de realizare a unei cariere in domeniul financiar;
- Cunostinte bune de operare PC: Word, Excel;

CERINTE

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
-Crearea, administrarea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti si parteneri in vederea promovarii
si vanzarii produselor financiare.
- Traininguri interne in vanzari, evaluare si consultant bancara;
- Laptop si telefon de serviciu;
- Echipa dinamica si mediu de lucru placut;
- Sediu amplasat central;
- Bonusuri de performanta si alte beneficii in functie de rezultate

BENEFICII OFERITE

DESCRIEREA COMPANIEI:
Companie in plina dezvoltare, formata din oameni tineri si care pune accent pe resura umana.
Credit 24h.ro ofera servicii financiare de inalta calitate .

SUDREZIDENTIAL BROKER prin Credit24h.ro ofera consultanta specializata in identificarea solutiilor pentru obtinerea creditelor, destinata tuturor celor ce intentioneaza sa achizitioneze o locuinta. Aceste servicii se adreseaza oricarei persoane interesate de contractarea unui credit pentru achizitionarea unui imobil.