Consilier service tinichigerie-vopsitorie

MIDOCAR

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Indeplinirea tuturor sarcinilor de consultanta a clientilor,
-Vanzarea capacitatilor de reparatie din atelier tinichigerie-vopsitorie, programarea optima a capacitatilor de lucru,
- Efectuarea preluarii, respectiv predarii autoturismului,
-Urmarirea stadiului lucrarilor de reparatie,
-Informarea cllientilor asupra stadiului lucrarilor de reparatie
-Controlarea respectarii tuturor liniilor directoare ce se refera la consultanta pentru client; a legilor si a deciziilor autoritatilor si a uzinei.

CERINTE

- Studii superioare de profil tehnic
-Experienta in domeniu de minim 3 ani
-Cunostinte privind produsele Volkswagen si Audi
-Cunostinte foarte bune de operare pe calculator
-Interes in acumularea de informatii noi
-Abilitate de lucru in echipa

MIDOCAR angajeaza pentru postul de Consilier service tinichigerie-vopsitorie studenti in ultimul an ai Facultatii de transporturi si ai Facultatii de inginerie mecanica.

Infiintat in 1992 , MIDOCAR este unul dintre cei mai importanti dealeri Volkswagen si Audi din Romania.
Experienta dobandita in acest timp - fiind primul dealer Volkswagen din Romania - garanteaza calitatea tuturor serviciilor pe care le oferim:
-consultanta in alegerea celor mai potrivite autoturisme,
-propuneri avantajoase de finantare,
-service complet pentru intreaga gama de autoturisme Volkswagen si Audi
-piese de schimb din stoc sau la comanda