CONSILIER SERVICE MECANICA sau TINICHIGERIE-VOPSITORIE

Brady Trade

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea nevoilor/dorintelor clientului si inregistrarea lor
- consilierea si informarea clientilor cu privire la volumul, durata si costul lucrarilor efectuate in service si cu privire la decalarea termenelor de executie
- consultanta tehnica a clientilor, la cererea acestora
- elaborarea comenzii de lucru pt atelier si urmarirea acesteia si a termenului de executie
- controlul calitatii operatiilor de service si pregatirea returnarii automobilului
- consilierea activa referitoare la efectuarea unor lucrari ulterioare necesare
- sub indrumarea Coordonatorului de service asigura planificarea programelor de testare (01,02 si 03)
- asigura evaluarea si pastrarea rezultatelor efectuarii programelor de testare
- asigura elaborarea, redactarea si prezentarea ofertei de tractare
- elaboreaza, redcateaza si urmareste realizarea programului de asistenta tehnica

CERINTE

- studii superioare de specialitate : Universitatea Politehnica- Facultatea de Transporturi
- vechime in activitate, cel putin 1 ani
- cunostinte MS Office
- permis conducere, categoria B
- capacitate de comunicare
- capacitate de lucru in conditii de stres
- cunoasterea pietei si a concurentei
- prestanta, tact
- capacitate de convingere
- persoana ordonata

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- telefon de serviciu
- bonusuri in functie de realizari
- posibilitati de promovare in cadrul firmei

DESCRIEREA FIRMEI

Brady Trade, Dealer Autorizat Skoda din anul 1998.
In 2005 a fost inaugurat noul show-room in Bd. Iuliu Maniu nr.291-301, sector 6, situat in vestul Bucurestiului aproape de Parcul Comercial Militari.
Servicii oferite: vanzari autoturisme Skoda noi si second-hand, servicii aftersales (intretinere si reparatii auto gama VW).
Numar angajati: 120
Locul 3 in clasamentul Dealer-ilor Skoda din Romania.