CONSILIER SERVICE

DC Proleasing Motors SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promoveaza si vinde produsele oferite de companie privind activitatea de service;

- Oferă informaţii clienţilor privind metodologia de efectuare a intervenţiilor tehnice la autovehicule

- Consiliaza clientii pe probleme comerciale si tehnice in vederea alegerii celei mai bune variante

- Consiliaza clientiii cu privire la volumul, durata si costurile lucrarilor efectuate

- Receptionează auto programate pentru reparaţie, intocmeste documentatia aferenta comenzilor de service

CERINTE

-Studii superioare – avantaj studii specialitate domeniul auto

-Bune abilitati de persuasiune si de negociere

-Bune abilitatide comunicare verbala si scrisa si relationare cu clientii

-Orientare spre client si dezvoltarea relatiilor

-Atentie distributiva, capacitate de observare a detaliilor

-Capacitate de organizare a activitatii individuale

-Capacitate de lucru in echipa si de asumare a responsabilitatii

-Orientare catre rezultate si performanta

-Amabilitate si perseverenta

-Permis de conducere

-Cunoscator al limbii engleze

BENEFICII OFERITE

posibilitatea de dezvoltare a carierei intr- companie moderna in continua dezvoltare, intr-un mediu de lucru profesionist

-Conditii de lucru deosebite intr-un colectiv tanar si dinamic

-Mediu de lucru transparent bazat pe obiective

-Pachet salarial motivant

-Programe de instruire profesionala

SC PROLEASING MOTORS SRL - Distribuitor autorizat Ford pentru judetele Prahova, Dambovita si Buzau.