Consilier/ Sef de District

Raiffeisen Banca pentru Locuinte S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

- activitate de furnizare de servicii bancare in cadrul unei divizii a unei banci international;
- promovarea unui produs bancar flexibil si de exceptie, acordaea de cosultanta in vederea oferirii solutiei optime acoperirii nevoilor clientilor;
- acordare credite pentru locuinte;
- elaborarea planului de activitate/dezvoltare;
- pregatirea agentilor pentru training;
- pentru persoanele cu experienta in vanzari si in construirea de echipa care au formata o echipa de vanzari de minim 5 persoane postrurile de conducere pot fi disponibile.

CERINTE

- studii superioare/sau/in curs de desfasurare;
- seriozitate;
- capacitate de a se integra intr-o activitate cu specific bancar.

BENEFICII OFERITE

-persoanele care au experienta pot avansa intr-un timp scurt si pot obtine Bonus intre 500 si 2000 euro/lunar(pe langa comisionane)
-cursuri de produs si de vanzari oferite de catre banca
-castiguri bancare
-programm flexibil

DESCRIEREA FIRMEI

Banca Internationala