Consilier Receptie Service Auto - Bucuresti

Leads

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectivul postului este relationarea directa cu clientii pentru asigurarea suportului logistic al operatiunilor de service.

Responsabilitati

- Programeaza clientii la service;
- Intocmeste contractul de service la primirea masinii si a dosarelor de garantii;
- Urmareste stadiul fiecarei lucrari in parte pentru a fi capabil/a sa raspunda oricand intrebarilor clientilor.

CANDIDATUL IDEAL

Profil

1. Abilitati de relationare cu echipa si clientii;
2. Minte organizata, flexibilitate, seriozitate, onestitate.

CERINTE

Cerintele obligatorii ale postului

- studii superioare politehnice, preferabil Transporturi - Autovehicule rutiere;
- cunostinte de baza de mecanica auto;
- limba engleza - nivel mediu/avansat;
- MS Word, Excell, Power Point, e mail si internet;
- experienta de lucru pe un post similar;
- carnet de conducere.

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite

- Salariu Net lunar: 2500 Ron

- Conditii de lucru excelente
- Cursuri de specializare in domeniu

- Echipa din care veti face parte este foarte unita si doreste o persoana care sa se adapteze usor, sa comunice si sa munceasca eficient.

- Firma investeste in oamenii sai pe care ii respecta.

- Firma nu are fluctuatie de personal si are o reputatie excelenta pe piata auto.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare