Consilier Receptie Service Auto

Leads

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectivul postului este relationarea directa cu clientii pentru asigurarea suportului logistic al operatiunilor de service.

Responsabilitati:
- Programeaza clientii la service;
- Intocmeste contractul de service la primirea masinii si a dosarelor de garantii;
- Urmareste stadiul fiecarei lucrari in parte pentru a fi capabil/a sa raspunda oricand intrebarilor clientilor.

Va rugam sa cititi cu atentie acest anunt. Candidaturile care nu se potrivesc cerintelor postului nu vor fi luate in considerare. Va multumim pentru intelegere.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

Profil:

1. Abilitati de relationare cu echipa si clientii;
2. Minte organizata, flexibilitate, seriozitate, onestitate.

Cerintele obligatorii ale postului:

- studii superioare politehnice, preferabil Transporturi - Autovehicule rutiere;
- cunostinte de baza de mecanica auto;
- limba engleza - nivel mediu/avansat;
- MS Word, Excell, Power Point, e mail si internet;
- experienta de lucru pe un post similar;
- carnet de conducere.

BENEFICII OFERITE

- Salariu Net lunar: 2500 Ron
- Conditii de lucru excelente
- Cursuri de specializare in domeniu

- Echipa din care veti face parte este foarte unita si doreste o persoana care sa se adapteze usor, sa comunice si sa munceasca eficient.

- Firma investeste in oamenii sai pe care ii respecta.

- Firma nu are fluctuatie de personal si are o reputatie excelenta pe piata auto.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare