Consilier magazin virtual

AVITECH Co.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura suportul necesar vanzarii echipamentelor prin intermediul magazinului virtual
- Asigura promovarea produselor din cadrul magazinului virtual
- Prezinta produsele si ofera consultanta
- Gestioneaza baza de date cu produse si clienti
- Comunica cu clientii, ofera informatii suplimentare solicitate prin telefon, fax sau e-mail
- Participa la realizarea campaniilor promotionale

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta de minim 1 an intr-o pozitie similara
- Limba engleza nivel mediu
- Cunostinte foarte bune Microsoft Office, Internet, e-mail
- Persoana deschisa, foarte sociabila, capabila sa relationeaze usor cu clientii
- Usurinta de a-si insusi cunostinte de natura tehnica
- Poate reprezenta un avantaj cunoasterea Adobe Photosop, Macromedia Flash, HTML, programare PHP

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv, telefon mobil
- Dezvoltare profesionala intr-un mediu tanar, competitiv

Fondata in 1999, AVITECH Co. a devenit cea mai reprezentativa companie romaneasca specializata in importul, distributia, proiectarea si instalarea de sisteme audio/vizuale si multimedia, atat pentru zona comerciala cat si pentru cea rezidentiala.