Consilier Juridic - perioada determinata 3 luni

LIBRA BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza actele de executare necesare in toate formele de executare silita prevazute de Codul de procedura civila si de alte dispozitii legale aplicabile in materie;
- Notifica actele judiciare si extrajudiciare;

CERINTE

- Studii superioare juridice;
- Buna cunoastere a limbii engleze (scris si conversational).

BENEFICII OFERITE

- Conturarea unui brand personal - pentru ca oferim posibilitati reale de promovare dupa numai 6 luni de la angajare
- Sansa de a te face remarcat - pentru ca la noi initiativa si implicarea sunt valorizate
- Meritocratie - pentru ca performanta ta este recunoscuta si apreciata corespunzator

Misiunea noastra este sa oferim cele mai potrivite solutii financiare pentru specialistii din segmentul profesiunilor liberale si pentru antreprenorii din segmentul firmelor mici si mijlocii.
Mizam pe specializare si ne propunem sa fim recunoscuti drept banca ce ofera cele mai rapide raspunsuri clientilor.
LIBRA BANK respecta si urmeaza valorile pe care si le-a stabilit.
Resursa noastra cea mai importanta sunt oamenii ambitiosi care lucreaza aici si care imprima aceste valori bancii.