CONSILIER JURIDIC/ JURIST

Aline Distribution Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

-ofera consultanta juridica, furnizeaza opinii si solutii juridice pentru activitatea curenta a societatii;
-reprezinta interesele companiei in relatiile sale cu terte parti, autoritati si institutii publice;
-informeaza toate departamentele societatii asupra modificarilor legislative aparute si a implicatiilor acestora.

CERINTE

-experienta in domeniul juridic - minim 3 ani;
-cunostiinte solide de dreptul muncii;
-abilitati de comunicare;
-spirit competitiv, fire analitica.

BENEFICII OFERITE

-mediu de lucru profesional

Aline este o companie romaneasca cu capital privat care are ca si obiect de activitate distributia de componente IT si alte componente conexe. Compania are o experienta de peste 10 ani avand sediul in Bucuresti si 10 filiale in tara.
Ne-am creat un renume in piata prin promovarea tehnologiilor partenerilor nostri si prin crearea solutiilor inovatoare ce cuprind atat produsele cat si serviciile, oferind facilitati de creditare si promovand o paleta larga de produse si servicii.