CONSILIER JURIDIC IN CADRUL DEPARTAMENTULUI ACHIZITII URMARIRE CONTRACTE

SPIRI COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie: SPIRI COM Domeniu
PROIECTARE
Locatie: Bucuresti, Romania
Tip Job: Full Time, perioada nedeterminata
Departament: JURIDIC
Nivel Cariera: Junior/Middle

prezentarea intereselor societatii in fata instantelor de judecata, consultanta si asistenta juridica in diverse domenii ale dreptului cum ar fi : comercial, civil, contencios administrativ, dreptul muncii , etc.

CERINTE

Experienta minim 10 ani.
Cunostinte PC-ului.
Cunostinte de Limba engleza (prezinta un avantaj)

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv;
• Politica de beneficii atractiva;
• Program de integrare intr-o echipa tanara si dinamica
• Acces la un mediu de lucru te prietenos si profesionist unde vei invata in fiecare zi si iti vei dezvolta cariera.

DESCRIEREA FIRMEI

Descrierea firmei
Firma de Consultanta si Proiectare constructii Civile Social Culturale Industriale Edilitare cu experienta de 24 ani in domeniu cu un bogat portofoliu si cu o vasta experienta. Lansata în 1992 ca o companie de proiectare se numara printre creatorii pietei a prestatorilor de servicii ARHITECTURA URBANISM INFRA si SUPRASTRUCTURA a tuturor tipurilor de INSTALATIIinclusiv EDILITARE atat România cat si peste hotare. Adaptarea permanenta a serviciilor la realitatile pietei si orientarea catre client au propulsat si au mentinut SPIRI COM în pozitia de lider constant al pietei. Pentru mai multe informatii privind portofoliu vizitati site nostru www spiricom.ro