Consilier Juridic

AUTO TRADING LEASING IFN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-elaboreaza opinii juridice privind constituirea garantiilor reale mobiliare si imobiliare
-avizeaza contractele care urmeaza a se incheia intre Institutie si terti
-asigura consilierea generala pe probleme juridice
-asigura gestiunea si urmarirea dosarelor cu caracter juridic si reprezentare in instanta

CERINTE

-studii juridice
-experienta minim 3 ani (in domeniul IFN, institutii de credit)
-creativitate, capacitate de analiza si sinteza, punctualitate
-posesor permis categoria B
-cunostinte limba engleza (nivel avansat)
-cunoasterea limbii italiene reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Candidatii sunt rugati sa trimita CV-ul pe adresa de mail oana-adriana.mastacan@atleasing.ro

Auto Trading Leasing IFN S.A. este membra a grupului italian Banco Popolare Societa Cooperativa.
Banco Popolare este prezenta in diverse zone ale Europei prin banci locale, si anume in Republica Ceha prin Banco Popolare Ceska Republica, in Ungaria prin Banco Popolare Hungary, in Republica Croatia prin Banco Popolare Croatia. In afara acestor banci, fac parte din Grup si banci specializate, cum ar fi Banca Aletti in Elvetia, Banco Popolare Verona e Novara in Luxemburg, Filiala din Londra, precum si reprezentante in Pechin, Shangai, Hong Kong si Mumbai.