CONSILIER JURIDIC

Romconsulting International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-redacteaza si avizeaza acte juridice, contracte, acorduri si corespondenta juridica;
-urmareste negocierea si incheierea contractelor de intermediere imobiliara precum si verificarea documentatiilor aferente
-intocmeste documentatia pentru obtinerea de avize, autorizatii si certificate necesare societatii in scopul desfasurarii activitatii si raporturilor contractuale ale acesteia;
-reprezinta interesele societatii in fata autoritatilor sau in fata altor organe administrative sau private;
-redacteaza si inregistreza la Oficiul Registrului Comertului a inscrierilor de mentiuni care privesc modificarea actului constitutiv;
-urmareste actualizarea legislatiei si informeaza departamentele societatii in legatura cu noile modificari;
-apara interesele societatii in cadrul diverselor demersuri juridice
-reprezinta societatea in relatiile cu tertii in cadrul diverselor demersuri juridice
-realizeaza si pastreaza evidenta contractelor incheiate de societate

CERINTE

-Licentiat in stiinte juridice
-Experienta de minim 3 ani in specialitate

BENEFICII OFERITE

-salariu motivant
-mediu de lucru exceptional sub aspectul profesionalismului si dinamismului echipei
-posibilitati de promovare si perfectionare

Cu o traditie de peste 10 ani pe piata investitiilor imobiliare, Grupul Romconsulting este unul din cei mai importanti lideri de piata in topul companiilor de profil.
Obiectul principal de activitate fiind inchirierea spatiilor comerciale proprii precum si dezvoltarea proiectelor imobiliare