CONSILIER JURIDIC

CONFIDENTIAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Consultanta, asistenta, reprezentare juridica a intereselor societatii;
- Urmarirea, analizarea si informarea asupra modificarilor legislative
- Intocmeste proiecte de contracte sau proiecte pentru alte acte cu caracter juridic
- Raspunde de actele firmei in legatura cu care face demersuri legale la organele de jurisdictie competente
- Colaboreaza cu toate departamentele societatii prin acordarea de consiliere, redactarea materialelor necesare, arhivarea si inregistrarea documentatiilor la institutiile abilitate.

CERINTE

- Studii superioare in domeniul juridic
- Minim 3 ani experienta intr-o pozitie similara
- Buna cunoastere a legislatiei comerciale si civile
- Foarte bune cunostinte de limba engleza
- Foarte bune cunostinte de operare PC

- Excelente abilitati de comunicare, negociere, putere de concentrare si capacitate de sinteza
- Initiativa, organizare;
- Gandire analitica

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial pe masura pregatirii si experientei.
- Conditii de lucru deosebite intr-un colectiv tanar si dinamic.
- Posibilitatea de dezvoltare si avansare in cadrul unei firme solide si in expansiune.

Companie infiintata in anul 2001, lider de piata in domeniul dispozitivelor medicale, cu retea de distributie a produselor si serviciilor la nivel national.