CONSILIER JURIDIC

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

Elaborarea si supervizarea incheierilor de contracte comerciale;
Reprezentarea societatii in relatia cu institutiile de stat si private;
Mentine legatura cu Registrul Comertului si institutiile statului;
Intocmeste notificari catre clientii rau platnici;
Obtinerea autorizatiilor necesare functionarii firmei;
Supervizarea si obtinerea documentelor necesare pentru achizitiile firmei;
Alte activitati specifice Departamentului Juridic.

CERINTE

Absolvent studii superioare JURIDICE;
Experienta minim 3 ani in pozitie similara, membru al Asociatiei Cosilierilor Juridici din Romania;
Cunostinte bune MS Office (Word, Excel, Outlook), Internet;
Cunostinte avansate de limba engleza.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana meticuloasa, organizata, tinuta office, bun negociator, loiala, ferm, autoritar, bun profesionist.

BENEFICII OFERITE

Salariul NET lunar este cuprins intre 1700-2000 RON.
Pentru perioada de proba salariul NET este cuprins intre 1700 RON.
Se ofera auto pentru deplasari, telefon.
Program de lucru L-V: 8.00-17.00.
Perioada de proba este de 1 luna.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MEDIA MARKET - Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O SOCIETATE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE COMERTUL CU RIDICAT DE PAL MELAMINAT SI ACCESORII MOBILA.
Locatia companiei este in sector 2, Bucuresti.

Modalitate de inscriere:
VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT DESEORI INSUFICIENTE pentru a candida la interviul cu firma angajatoare;
* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9-17, la telefon 327.66.55 sau 327.79.79

PENTRU A PRIMI PRIN E-MAIL PREZENTAREA CELOR MAI NOI POZITII VA INVITAM SA VA INSCRIETI PE SITE-UL www.mediamarket.ro