Consilier imobiliar junior

Master Imobiliare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Crearea, gestionarea si dezvoltarea bazei de date cu proprietati si a portofoliului de clienti
Vizioneaza proprietati se intalneste cu proprietarii si completeaza detaliat fisa proprietatii
Prezentarea proprietatile aflate in portofoliul agentiei potentialilor cumparatori
Tine evidenta stricta a potentialilor cumparatori si intocmeste o fisa de analiza a necesitatilor acestora
Creeaza si dezvolta relatii cu clientii
Identifica noi clienti potentiali pe piata - baze de date de clienti actuali si potentiali
Participa la sedintele de vanzare - saptamanal
Aduna informatii despre nevoile clientilor potentiali si actuali
Se informeaza permanent despre piata imobiliara

CERINTE

Studii medii sau superioare
Minima experienta in vanzari
Cunostinte PC: Word, Excel, Internet
Carnet de conducere categoria B, limba engleza la nivel conversational ¿ avantaj
Aspect profesional ¿ business
Foarte bune abilitati de comunicare si negociere
Abilitati de analiza si planificare.
Orientat spre client si rezultate

BENEFICII OFERITE

Pachet de beneficii atractiv
Carte de munca, telefon mobil
Conditii de lucru moderne (birou ultracentral, PC, etc.)

Master Imobiliare este o companie cu capital romanesc integral privat ce activeaza in sectorul imobiliar din 1996. Experienta acestor ani ne recomanda in sensul ca am crescut in acelasi timp cu piata imobiliara romaneasca, am putea spune chiar ca ne-am dezvoltat impreuna.

Am reusit in timp sa dezvoltam relatii pe termen lung impreuna cu clientii nostri, deoarece ne place sa-i pastram mereu aproape pe cei cu care am incheiat colaborari de succes. Echipa care ne ajuta sa fim mereu promti in a oferi servicii imobiliare de calitate este formata din profesionisti, cu experienta in domeniul intermedierilor imobiliare.