CONSILIER IMOBILIAR - CREDITE

S.C. ALL TRUST CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea ofertelor cu potential de piata;
- vizionarea si evaluarea ofertelor; intocmirea fiselor de vizionare
- evaluarea cererilor clientilor companiei; intocmirea fiselor cererii ;
- ofertarea celor mai potrivite proprietati corespunzator cererilor evaluate;
- prezentarea si vizionarea ofertelor compatibile cu cererea clientilor;
- medierea si negocierea contractelor.

CERINTE

- experienta in domeniul imobiliar, asigurari, mercendeiser,minim 6 luni, (constituie un avantaj)
- cunoscator al legislatiei in domeniu
- studii liceale finalizate( studiile superioare finalizate reprezinta un avantaj)
- cunostinte operare PC si navigare Internet
- bune abilitati de comunicare, spirit de echipa
- capacitate de organizare, planificare, analiza si decizie
- bun negociator
- cunoasterea unei limbi straine (constituie un avantaj)
- permis de conducere categoria B (constituie un avantaj)
- domiciliul in Bucuresti.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv - salariu fix + comision in functie de vanzarile realizate
- carte de munca
- telefon mobil
- masina*
- posibilitatea de a castiga si din vanzarea altor Produse ALL TRUST - (credite de nevoi personale, credite imobiliare, etc)
- Dezvoltarea unei cariere intr-un domeniu nou IMOBILIAR-BANCAR
- ALL TRUST isi dezvolta echipa si in prezent recruteaza BROKER IMOBILIARI in vederea formarii acestora ca specialisti pentru ocuparea unor pozitii ierarhice superioare in cadrul companiei.
-Intergrarea intr-o echipa deschisa, tanara, dinamica, intr-un mediu de lucru bazat pe ajutorul reciproc

Compania All Trust Consulting activeaza si pe piata imobiliara bucuresteana dezvoltandu-se odata cu piata si cunoscand recunoasterea in domeniu datorita profesionalismului, seriozitatii si serviciilor de calitate oferite.
Obiectivul primordial al companiei noastre este de a avea un numar cat mai mare de clienti multumiti.
Angajamentul nostru este acela de a oferi clientilor un serviciu la standarde profesionale atat in ceea ce priveste calitatea cat si preocuparea permanenta de dezvoltare si adaptare la cele mai exigente cerinte.
Strategia pe termen mediu si lung a companiei cuprinde proiecte de dezvoltare ce au in vedere abordarea de noi piete si in afara Capitalei, fapt care ne face sa privim cu incredere spre viitor.