Consilier imobiliar & Coordonator Echipa Vanzari

Exclusive Property

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati postului Consilier Imobiliar
- Prospectarea pieţei imobiliare
- Intermedierea tranzacţiilor imobiliare
- Identificarea şi implementarea celor mai bune soluţii pentru clienţi
- Organizarea şi urmărirea întregului proces de tranzacţionare (negociere, documente necesare, soluţii de finanţare etc.)
- Administrarea bazei de date cu proprietăţi
- Vizionarea imobilelor;
- Promovarea ofertelor prin intermediul mijloacelor de comunicare puse la dispoziţie
- Raportarea activităţii coordonatorului de echipa

Responsabilitatile postului de Coordonator Echipa Vanzari
- Activitati de vanzare proprie
- Recrutare
- Sustinere program de pregatire
- Contributie la dezvoltarea personala si profesionala a membrilor echipei
- Stabilire obiective lunare, saptamanale si zilnice impreuna cu consilierii imobiliari din echipa creata
- Field training periodic
- Evaluare activitate
- Stimularea comportamentelor care conduc catre realizarea obiectivelor personale

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- Experienta in domeniul vanzarilor de servicii bancare, asigurari,vanzari in sistem MLM, vanzari servicii, imobiliare
- Cunostinte avansate de operare PC
- Comunicare eficienta cu cei din jur
- Interactivitate si colaborare cu alte persoane pentru atingerea unui scop comun
- Transmiterea de cunostinte altor persoane, ascultare proactiva
- Determinare, spirit de raspundere, gandire analitica
- Persoana dinamica, sociabila si motivata
- Capacitate de valorificare a oportunitaţilor de vanzare

BENEFICII OFERITE

Beneficiile postului:
▪ Programe de training de initiere in domeniul imobiliar si training-uri saptamanale de dezvoltare al abilitatilor si cunostintelor
▪ Mediu de lucru dinamic şi motivant
▪ Sediu reprezentativ in zona Iancului
▪ Laptop
▪ Telefon mobil
▪ Decontare transport
▪ Masina dupa primele rezultate
▪ Posibilitate de promovare
▪ Pachet compensatoriu motivant

DESCRIEREA FIRMEI

DESCRIEREA COMPANIEI:
Compania Exclusive Property ofera servicii de consultanta si intermediere imobiliara pe toate segmentele de piata respectiv: rezidential, birouri, industrial, comercial si terenuri.

Exclusive Property isi propune sa construiasca parteneriate pe termen lung bazate pe incredere, competenta, creativitate si profesionalism in cadrul colectivului si a partenerilor strategici.

Investim permanent in programe de dezvoltare personala si profesionala pentru ca ne dorim personal pregatit si clienti care sa recunoasca cu usurinta calitatea serviciilor noastre.

Puteti afla mai multe despre noi vizitand pagina de web-site www.exclusive-property.ro