Consilier Imobiliar

LUXURY INTERNATIONAL CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea zonei de interes ;
- promovarea serviciilor si a imaginii companiei ;
- initierea, dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii ;
- indeplinirea targetului si obiectivelor lunare;
- analizeaza si evalueaza potentialul clientilor, conform criteriilor agentiei si a studiilor de piata existente, precum si prin comparatii directe;
- identifica si preia cererile specifice primite la agentie apleland la elemente de identificare a cererilor;

CERINTE

- cunostinte minime PC;
- abilitati de negociere si comunicare ;
- abilitati de lucru in echipa;
- persoana dinamica , sociabila care sa dea dovada de motivatie ;
- aptitudini de bun vanzator;
- cunoasterea limbii engleze;
- experienta in vanzari constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- comision 50%;
- telefon de serviciu;
- contract individual de munca ;
- instruire permanenta in tehnici de vanzare/ negociere/ comunicare ;
- suport tehnic si juridic pentru ducerea la bun sfarsit a tranzactiilor ;
- instrumente si programe moderne pentru optimizarea si eficientizarea activitatii ;
- ambient de lucru placut intr-un colectiv unit si dinamic

Luxury International este o companie cu o experienta in domeniu care poate oferi oricarui client o solutie.Facem tot posibilul pentru a fi cei mai buni,fie ca este vorba de oferte rezidentiale,birouri,spatii comerciale/industriale sau diferite proiecte imobiliare.Oferim clientilor nostrii cea mai buna varianta pentru banii investiti,pentru ca abordam orice oportunitate imobiliara ca o investitie,o investitie in care clientii nostri au satisfactia alegerilor bine facute.
Suntem o echipa inteligenta, cu experienta pe piata imobiliara din Romania . Monitorizam zilnic fiecare oferta a pietei astfel incat sa identificam cele mai bune oportunitati,reusind sa indeplinim asteptarile chiar si celui mai exigent client.