Consilier imobiliar

Master Imobiliare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Stii ca esti o persoana responsabila, dinamica, comunicativa si orientata catre client? Atunci Esti pregatit sa te alaturi unei echipe tinere si dinamice, indeplineste-ti visul si convinge-ne sa iti oferim acest post.
Candidatul ideal:
- Abilitati de comunicare - usurinta in relationare interpersonala si capacitatea de adaptare;
- Atitudine deschisa, optimism, orientare spre client;
- Capacitate si deprinderi de a lucra in regim de target de vanzari;
- Bune abilităţi de negociere şi putere de convingere;
- Perseverenta in finalizarea sarcinilor;
- Cunostinte de limba engleza – nivel conversational;
- Experienta in vanzari nu este o conditie necesara dar va fi apreciata.
Daca stii ca ai:

• Abilitati de negociere si comunicare;
• Satisfactie si motivatie interna pentru domeniul vanzari;

Te invitam sa trimiti cv-ul pentru o pozitie de Consilier Imobiliar pe adresa: office@masterimobiliare.ro

CERINTE

- Oferirea de consultanta catre clienti, prezentari de solutii si incheierea de contracte;
- Corelarea cererii cu oferta;
- Identificarea cerintelor clientilor;
- Initierea, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
- Realizarea obiectivelor de vanzari;
- Prospectarea pietei in vederea gasirii potentialilor clienti;

BENEFICII OFERITE

- Comision progresiv in functie de realizari;
- Promovarea agresiva a portofoliului de oferte;
- Mediu profesionist si instrumente moderne de lucru (laptop, telefon, etc.);
- Instruire permanenta in tehnici de vanzare/negociere;

Master Imobiliare este o companie cu capital romanesc integral privata ce activeaza in sectorul imobiliar din 1996. Experienta acestor ani ne recomanda in sensul ca am crescut in acelasi timp cu piata imobiliara romaneasca, am putea spune chiar ca ne-am dezvoltat impreuna.
Am reusit in timp sa dezvoltam relatii pe termen lung impreuna cu clientii nostri, deoarece ne place sa-i pastram mereu aproape pe cei cu care am incheiat colaborari de succes. Echipa care ne ajuta sa fim mereu promti in a oferi servicii imobiliare de calitate este formata doar din profesionisti, cu peste noua ani de experienta in domeniul intermedierilor imobiliare.