CONSILIER IMOBILIAR

SC PERFECT CASA INTERMED SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vizionarea proprietatilor imobiliare (apartamente de lux, case-vile, terenuri);
Contactarea si mentinerea relatiei cu clientii
Studierea ofertelor si cererilor de pe piata imobiliara
Identificarea de noi clienti potentiali pe piata
Prospectarea pietei imobiliare si selectarea proprietatilor ce corespund cerintelor clientilor, prezentarea si ofertarea acestora.

CERINTE

- persoana dinamica, proactiva;
- bun negociator;
- experienta in domeniul imobiliar minim 1 an;
- cunoscator al limbii engleze;
- absolvent de studii superioare;

BENEFICII OFERITE

- PACHET SALARIAL ATRACTIV;
- MASINA DE SERVICIU;
- TELEFON MOBIL;

Agentie Imobiliara ce activeaza pe piata imobiliara bucuresteana inca din anul 1994, dezvoltandu-se odata cu piata si cunoscand recunosterea in domeniu datorita profesionalismului, seriozitatii si serviciilor de calitate oferite.
Obiectivul primordial al companiei noastre este de a avea un numar cat mai mare de clienti multumiti.