CONSILIER IMOBILIAR

EDIL CASA - Cluj

Job expirat

RESPONSABILITATI

Studierea ofertelor si cererilor de pe piata imobiliara
Contactarea si mentinerea relatiei cu clientii
Vizitarea propritatilor imobiliare
Completarea si mentinerea bazei de date
Acordarea de consultanta de specialitate clientilor
Pregatirea si negocierea contractelor
Dezvoltarea portofoliului de clienti

CERINTE

- Studii medii sau superioare
- Experienta in vanzari minim 1 an(avantaj)
- Abilitati de comunicare, negociere, relationare
- Capacitate de analiza, decizie si munca in echipa
- Orientare spre rezultate
- Prezenta agreabila, responsabilitate, dinamism, spontaneitate, rezistenta la stres
- Dorinta de construi o cariera in domeniul imobiliar
- Permis de conducere(avantaj)

BENEFICII OFERITE

Training de specialitate si suport continuu
Pachet salarial corelat cu performanta
Posibilitatea unei cariere pe termen lung

EDIL este o companie specializata în tranzactii imobiliare, una din primele agentii imobiliare, beneficiind de peste 13 ani de experienta în domeniu.
În prezent EDIL functioneaza prin mai multe divizii de vânzari pe diferite puncte de lucru, asigurând astfel cea mai buna acoperire a pietei imobiliare.
Experienta ne da siguranta ca putem merge mai departe... promovând calitatea, munca în echipa si puterea de a învinge!