CONSILIER IMOBILIAR

sitraco real estate

Job expirat

RESPONSABILITATI

Experienta in domeniul vanzarilor (cunoasterea pietei imobiliare reprezinta un avantaj major)
- Abilitati de negociere
- Dinamism
- Putere de munca si determinare
- Initiativa
- Atitudine pozitiva
- Permis auto (categoria B) si experienta in conducere de minimum 1 an
- Cunostinte medii de operare calculator

CERINTE

- Prospectarea pietei imobiliare (identificarea, vizionarea, evaluarea si introducerea ofertelor in baza de date a companiei)
- Identificarea potentialilor clienti si mentinerea unei bune relatii profesionale cu acestia
- Participarea la negocieri
- Definitivarea formalitatilor legale in finalizarea tranzactiilor imobiliare
- Respectarea regulamentului de ordine interioara

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru modern, dinamic si profesionist
- Posibilitatea de dezvoltarea si promovare in cadrul companiei
- Pachet salarial atractiv: salariu fix + comision
- Autoturism de serviciu
- Telefon mobil (aparat) si abonament
-bonusuri

DESCRIEREA FIRMEI

SITRACO REAL ESTATE
reprezinta divizia de consultanta si
intermediere imobiliaraa grupului
Sitraco International Ambient Construct.
Ofertele noastre cuprind vanzari si
inchirieri de imobile, birouri,
apartamente si terenuri.Va oferim in plus
consultanta juridica gratuita,
precum si toate informatiile de care aveti
nevoie pentru a incheia o afacere
imobiliara de succes.