CONSILIER IMOBILIAR

EUROMETROPOLA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-selectarea si promovarea celor mai bune oportunitati de pe piata, pe segmentul alocat, in vederea tranzactionarii;
-abilitatea de a identifica si de a propune clientilor solutii adecvate solicitarilor;
-introducerea si reactualizarea permanenta a informatiilor in baza de date;
-colaborare deschisa cu colectivul, in vederea identificarii de solutii avantajoase pentru finalizarea obiectivelor;

CERINTE

- permis auto
- organizat
- atitudine pozitiva
- abilitati comunicare
- motivant
- dinamic
- cunostinte medii de operare pc
- engleza
- cursuri de vanzari

BENEFICII OFERITE

-remuneratie atractiva si progresiva;
-contract individual de munca;
-autoturism, laptop, telefon (abonament cu minute incluse), aparat foto;
-cursuri de pregatire "in house" in domeniu;
-conditii de munca cu logistica moderna;

EuroMetropola este o companie specializata in furnizarea serviciilor de consultanta imobiliara. Experienta si profesionalismul echipei EuroMetropola sunt o garantie suplimentara a calitatii serviciilor pe care compania le ofera prin cele 6 departamente: rezidential, office, spatii comerciale, hale industriale, terenuri Bucuresti, terenuri in zonele adiacente Capitalei.