Consilier Imobiliar

Everest Imobiliare

Job expirat

RESPONSABILITATI

- creeaza si reactualizeaza bazele de date cu clienti
- cauta oferte noi si contacteaza clientii potentiali
- efectueaza vizionari si incheie contracte de vizionare
- asigura informare / consiliere tehnica si tactica pentru clienti

CERINTE

Profilul candidatului ideal:
- Abilitatea de a aplica cu strictete procedurile de vanzare ale firmei (veti fi instruiti in acest sens)
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)
- Abilitati de analiza si planificare.
- Personalitate deschisa - se relationeaza usor cu clientii potentiali - persoane necunoscute
- Atitudine de vanzator.
- Orientat spre clienti.
- Identifica usor si Intelege nevoile si dorintele clientilor
- Personalitate puternica
- Valori stabile
- Dornic sa invete lucruri noi
- Orientat spre construirea unei cariere
- Foarte muncitor, rezistent la stres
- Are abilitatea de a-si atinge obiectivele.
- Om de echipa
- Proactiv, capabil sa gaseasca solutii.
- Persistent.
- Creativ, cu initiative
- Dinamic, energic.

BENEFICII OFERITE

- Carte de munca.
- Autoturism de serviciu
- Telefon mobil
- Program de instruire in tehnici de vanzare, negociere, management etc.

Societate care activeaza in domeniul imobiliar, oferind servicii de consiliere si intermediere pentru inchirierea si vanzarea-cumpararea de apartamente, vile, case, spatii comerciale, terenuri, platforme industriale, etc.