Consilier Imobiliar

Double C

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cercetarea si identificarea de noi oportunitati pe piata imobiliara;
- Evaluarea proprietatilor imobiliare si promovarea eficienta;
- Gestionarea si largirea portofoliului de clienti;
- Intermedierea tranzactiilor imobiliare;
- Prospectarea pietei imobiliare si selectarea proprietatilor conform cerintelor clientilor;
- Pregatirea, negocierea si medierea contractelor;
- Acordarea de consultanta de specialitate clientilor si asistenta in procesul de negociere, vanzare, cumparare si inchiriere

CERINTE

- initiativa;
- capacitate buna de organizare si dorinta de a-si atinge obiectivele;
- independent, dinamic, onest si perseverent;
- puternica motivatie pentru realizari financiare semnificative;
- persoana matura, echilibrata, serioasa. bun profesionist;
- calitati deosebite de comunicare, prezentare, negociere, vanzare;
- experienta in domeniul imobiliar;
- minime cunostinte de legislatie in domeniu;
- posesor de carnet auto categoria B;
- cunostinte PC;

BENEFICII OFERITE

- Conditii de lucru la standarde occidentale;
- Training specializat;
- Masina de serviciu;
- Telefon mobil;
- Salariu/comision;
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniul imobiliar

DESCRIEREA FIRMEI

promovare si dezvoltare imobiliara