Consilier imobiliar

West Invest Immobilien

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatile principale:
- Gestionarea, dezvoltarea si administrarea bazei de date;
- Consultanta imobiliara;
- Intermedierea tranzactiilor imobiliare;
- Crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
- Realizarea targetului de vanzari.

CERINTE

Persoana rezistenta la: stres, program prelungit, care sa-si ia munca in serios, sa iubeasca banii si sa stie sa-i faca, responsabila, sa stie sa lucreze cu oamenii si sa-si respecte colegii.

BENEFICII OFERITE

Noi iti punem la dispozitie:
- training de specialitate si suport continuu;
- posibilitatea unei cariere pe termen lung;
- conditii de lucru moderne si un mediu de lucru profesionist

WEST INVEST Immobilien este o companie 100% romaneasca ce ofera clientilor sai nu numai cele mai bune oferte dar mai ales servicii si consultata imobiliara de elita. Serviciile noastre de inalta calitate inseamna pentru noi o dezvoltare permanenta a portofoliului si, in mod deosebit, satisfacerea in proportie de 200% a clientilor nostri. Scopul nostru este sa lucram pentru clientii nostri la standardele inalte pe care le-am stabilit pentru noi insine, personalizand serviciile noastre pentru fiecare client.