Consilier Imobiliar

Trimob Invest

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea si vizionarea ofertelor imobiliare;
- mentinerea unei baze de date actualizate;
- promovarea ofertelor;
- informarea corecta a clientilor;
- vizionarea ofertelor impreuna cu clientii;
- consilierea clientilor in derularea contractelor

CERINTE

- seriozitate;
- putere de munca si dorinta de afirmare;
- abilitati de comunicare si negociere;
- lucru pe teren;
- cunostinte pc.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- conditii de munca deosebite,intr-un mediu dinamic, stimulativ si competitiv;
- posibilitate de dezvoltare personala si profesionala;

Agentia imobiliara Trimob Invest a fost infiintata in anul 2005 de o echipa de profesionisti cu o vasta experienta in domeniu, din dorinta de a scoate pe piata un serviciu mai sigur mai complet si mai transparent in domeniul imobiliar.

Suntem produsul unei societati in continua schimbare si incercam prin cele mai moderne si mai eficiente metode sa venim in intampinarea clientilor nostri cu o vasta si diversificata oferta in domeniul imobiliar: apartamente, case, terenuri, spatii comerciale de productie si birouri.

Avem o carte de vizita ce inspira incredere, printre clientii nostri fiind persoane fizice care ne recomanda oricand cu caldura.Incercam sa aducem un suflu nou in acest segment de piata ce are nevoie de multa credibilitate in acest moment.