Consilier Imobiliar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiective principale:
Realizarea targetului de vanzare alocat

Activitati:
- Vizionari si intocmiri fise de imobil
- Creeaza si dezvolta relatii cu clientii
- Isi planifica activitatea de vanzare
- Participa la sedintele de vanzare saptamanale
- Face rapoarte de activitate
- Prognoza vanzarilor

CERINTE

- Experienta in vanzare minim 1 an -de preferat
- Cunostinte PC: Word, Excel
- Carnet de conducere (B) - de preferat
- Aspect profesional - business

Profilul candidatului ideal:
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)
- Abilitati de a stabili relatii cu oameni
- Abilitati de analiza si planificare. Inteligent
- Personalitate deschisa - se relationeaza usor cu clientii potentiali - persoane necunoscute
- Atitudine de vanzator, orientat spre clienti.
- Identifica usor si intelege nevoile si dorintele clientilor
- Personalitate puternica.
- Valori stabile.
- Dornic sa invete lucruri noi
- Orientat spre construirea unei cariere
- Foarte muncitor, rezistent la stress.
- Are abilitatea de a-si atinge obiectivele, om de echipa.
- Proactiv, capabil sa gaseasca solutii.
- Persistent.
- Creativ, cu initiativa, dinamic, energic

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix cu carte de munca.
- Autoturism de serviciu (dupa atingerea unui anumit target)
- Abonament cu minute incluse.
- Program de instruire in tehnici de vanzare, negociere, management etc.