Consilier Imobiliar

Sinco Imobiliare

Job expirat

RESPONSABILITATI

- administrarea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti;
- vizionarea si evaluarea ofertelor, introducerea lor in baza de date;
- evaluarea cererilor clientilor;
- prezentarea ofertelor potrivite si vizionarea ofertelor care corespund;
- asistenta clientilor la negocieri si finalizarea tranzactiilor.

CERINTE

Tranzactii imobiliare (vanzari si inchirieri).

BENEFICII OFERITE

- salariul /comisionul se negociaza in cadrul interviului;
- alte bonusuri

Firma activeaza in 3 domenii diferite: consultanta,imobiiliare ,constructii si amenajari.
Serviciile pe care le oferim fac interactiunea cu clientul mai facila datorita profesionalismului si dinamismului echipei, avantajele fiind simtite reciproc.Abordam toata gama de servicii imobiliare si de consunltanta indiferent de complexitatea acestora, precum si de constructii si amenajari interioare pentru locuinte, spatii industriale si de birouri.