CONSILIER IMOBILIAR

SC PERFECT CASA INTERMED SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- relatia cu clientii agentiei
- identificare de noi clienti
- vizionarea si analizarea proprietatilor
- prezentare
- ofertare

CERINTE

- experienta in domeniu minim 2 ani in domeniul imobiliar sau vanzari
- studii medii / superioare
- aspect fizic placut
- limba engleza
- bune abilitati de comunicare, negociere si relationare
- permis de conducere.

BENEFICII OFERITE

- mobil
- autoturism
- pachet financiar motivant
- angajament stabil pe termen lung.

Compania Perfect Casa activeaza pe piata imobiliara bucuresteana inca din anul 1994, dezvoltandu-se odata cu piata si cunoscand recunosterea in domeniu datorita profesionalismului, seriozitatii si serviciilor de calitate oferite.

Obiectivul primordial al companiei noastre este de a avea un numar cat mai mare de clienti multumiti.

Angajamentul nostru este acela de a oferi clientilor un serviciu la standarde profesionale atat in ceea ce priveste calitatea cat si preocuparea permanenta de dezvoltare si adaptare la cele mai exigente cerinte.

Strategia pe termen mediu si lung a companiei cuprinde proiecte de dezvoltare ce au in vedere abordarea de noi piete si in afara Capitalei, fapt care ne face sa privim cu incredere spre viitor.

Experienta, profesionalismul sii entuziasmul membrilor agentiei ca si rezultatele obtinute pâna acum ne recomanda ca parteneri de încredere în domeniul tranzactiilor imobiliare!