Consilier Imobiliar

AXI-Vertical Imobiliare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea este intensa cu termene limita si se desfasoara inclusiv sambata.
Munca in birou presupune eficienta si flexibilitate, consultantul trebuie sa aiba capacitatea de a stabili raporturi profesionale si de lucra in echipa, transparenta si onestitate profesionala, precum si potentialul de a reprezenta adecvat firma in contactele cu clientii.

CERINTE

-intermediaza tranzactiile imobiliare, strange si vizioneaza ofertele imobiliare si le introduce in baza de date a agentiei.
- prezinta clientilor agentiei ofetele imobiliare potrivite.
- trebuie sa aiba capacitate de analiza rapida de a lucra in birou si pe teren, de a fi operativ si consecvent.
- este esential sa stapanesca limba engleza, inclusiv terminologia folosita in domeniul imobiliar.
Candidatii trebuie sa dovedeasca o buna intelegere a ansamblului pietei imobiliare romanesti si un interes real pentru evolutia pietei.
Experienta in folosirea Internetului, a calculatoarelor de birou si a aparaturii foto digitale.

Grup de firme cu activitati de intermediere, servicii si consultanta in domeniile: imobiliare, instalatii si constructii.