CONSILIER IMOBILIAR

VIKARMA - Imobiliare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activand in cadrul companiei „VIKARMA”, ve¿i dispune de baza de date si de avantajele procedurilor create pentru abordarea pietei imobiliare printr-un sistem international reaplicat si coraborat cu realitatile pietei autohtone.

Sistemul de pregatire, de training continuu, va avea mai multe faze:
- initiala – de acomodare si integrare in piata imobiliara – 2 saptamani
- de pregatire teoretica si practica in domeniul imobiliar – 10 module - saptamanal
- cursuri periodice de dezvoltare a abilitatilor – anual
- cursuri specifice de perfectionare ocazionate de avansarea in cariera

Sistemul coerent, canalizat sa creeze conditiile favorabile depasirii barierelor va va ajuta intr-o dezvoltare rapida stimulanta. Compania “Vikarma” construieste o re¿ea de profesioni¿ti specializati in domeniul imobiliar.

CERINTE

Daca detineti calitatile necesare puteti reusi în acest domeniu:
• dinamism
• abilitati de comunicare
• relationare interpersonala
• persuasivitate
• spirit de echipa
Sistemul nostru este gandit astfel incat sa va ofere posibilitatea sa reusiti in atingerea obiectivelor stabilite.

Prestarea de servicii de intermediere la nivel occidental ca parte dintr-o agentie cu standarde si procese de nivel international. Datorita metodelor specifice, meseria poate fi invatata intr-un timp relativ scurt (3 luni). Succesul insa necesita schimbare si adaptabilitate, initiativa si responsabilitate.

BENEFICII OFERITE

„VIKARMA” acord¿ o aten¿ie deosebit¿ formarii, sustinerii si dezvoltarii carierei fiec¿rui agent imobiliar.
- Câ¿tig minim 15.000 euro / an;
- Cursuri de pregãtire profesionalã ¿i sus¿inere practicã permanentã;
- Comision progresiv: 30% - 50% - 70%!
- Venit fix lunar

Vei face parte dintr-o echipã deschisã, dinamicã, formatã din profesioni¿ti.

Trimite un Curriculum Vitae prin fax la numãrul 021-777.3009, prin e-mail la vikarma.imobiliare@yahoo.com sau programeaza un interviu la 0730.330.260

DESCRIEREA FIRMEI

CONSULTANTA - EXPERTIZA - CARIERA

„VIKARMA” este o companie de servicii in domeniul imobiliar.

Implicarea in proiectul de dezvoltare “VIKARMA” permite castigul mediu lunar, pentru un agent imobiliar, in Bucuresti, de 1.000 euro in primul an de colaborare. Dupa aceasta perioada venitul creste considerabil.
Succesul VIKARMA-Imobiliare se bazeaza pe formarea de brokeri imobiliari cu o valoare umana si profesionala ridicata care presteaza servicii superioare diferitelor categorii de clienti.

Obiectivul declarat al Companiei:
“Dezvoltarea portofoliului de clienti prin fidelizare si recomandare”

VIKARMA APLICA CEL MAI EFICIENT SISTEM DIN DOMENIUL IMOBILIAR!

Agentii/Consilierii/Brokerii – Imobiliari sunt principala nostra resursa si dezvoltam compania constienti ca succesul acestora reprezinta strategia noastra de dezvoltare.

Doriti sa obtineti mai mult de la viata?
Credeti ca aveti capacitatea de a va schimba?
VIKARMA va ofera contextul in care va puteti forma si puteti activa ca profesionisti.

021.777.3009; 0730.330.258; 0730.330.260
Pentru CV-uri: Vikarma.imobiliare@yahoo.com