CONSILIER IMOBILIAR

EuroMetropola

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei imobiliare (identificarea, vizionarea, evaluarea)
- Introducerea ofertelor in baza de date a companiei
- Identificarea potentialilor clienti si mentinerea unei bune relatii profesionale cu acestia
- Participarea la negocieri
- Definitivarea formalitatillor legale in finalizarea tranzactiilor imobiliare
- Respectarea regulamentului de ordine interioara

CERINTE

- Experienta in domeniul imobiliar de minim 6 luni
- Abilitati de negociere
- Dinamism
- Putere de munca si determinare
- Initiativa
- Atitudine pozitiva
- Permis auto (categoria B)
- Cunostinte medii de operare calculator

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru modern, dinamic si profesionist
- Posibilitatea de dezvoltarea si promovare in cadrul companiei
- Castiguri avantajoase
- Autoturism de serviciu (fabricatie 2006-2007)
- Telefon mobil (aparat) si abonament
- Laptop si alta aparatura de ultima generatie.

EuroMetropola este o companie specializata in furnizarea serviciilor de consultanta imobiliara. Desi este un brand recent aparut pe piata de profil, EuroMetropola este sustinuta de experienta de peste 10 ani in domeniul investitiilor imobiliare a celor 2 manageri care ghideaza o echipa de peste 30 de consultanti. Experienta si profesionalismul echipei EuroMetropola sunt o garantie suplimentara a calitatii serviciilor pe care compania le ofera prin cele 5 departamente: rezidential, office, spatii comerciale, terenuri Bucuresti, terenuri in zonele adiacente Capitalei.