Consilier Imobiliar

Focus Rent

Job expirat

RESPONSABILITATI

Incercam sa facem oameni fericiti gasindu-le locuinta dorita!

CERINTE

Tot ce trebuie sa ai este:
• Sa iti placa sa vorbesti cu oamenii
• Sa iti placa sa vorbesti la telefon
• Sa ai usurinta in exprimare
• Sa te poti adapta usor
• Sa fii punctual
• Sa ai dorinta de a lucra si a castiga bani
• Sa nu iti lipseasca entuziasmul si perseverenta

BENEFICII OFERITE

Ce iti oferim noi:
• Pregatire la locul de munca , prin training specializat
• Materiale si documentatie
• Soft performant pt. a-ti usura munca
• Ambianta placuta , tanara , dar serioasa
• Bonusuri din vanzari garantate
• Pauze pentru relaxare

Intr-o piata imobiliara cu atat de multi concurenti, cum puteti stii care este cea mai buna alegere pentru a va inchiria apartamentul sau pentru a va gasi o locuinta?

Noi, FOCUS RENT va venim in ajutor ! Am infiintat aceasta agentie imobiliara pentru ca intreaga noastra activitate sa fie FOCUSatata pe segment de inchirieri.

Echipa noastra de brokeri este formata din oameni cu pregatire profesionala. Brokerii sunt acreditati ABI si studiaza tehnici de comunicare si negociere . Suntem profesionisti in ceea ce facem!

Noi, FOCUS RENT, suntem tineri, ambitiosi si profesionisti. Incercam sa facem tot posibilul sa identificam nevoile si dorintele clientului. Pentru a reusi acest lucru, trebuie sa ne cunoastem foarte bine clientii, ne dorim sa ne imprietenim cu ei, ca ei sa ne poata considera un prieten, nu un broker imobiliar.

Consideram ca timpul clientului nostru reprezinta o valoare care nu trebuie irosita, de aceea incercam sa ne facem treaba cat mai bine intrun timp foarte scurt.

In speranta ca aceasta scurta prezentare v-a convins de capacitatea noastra de a va sprijini in intermedierea inchirierii, va asteptam cu drag sa ne cunoastem!