Consilier Imobiliar

ISG Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Crearea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Analizarea pietei imobiliare pentru identificarea celor mai bune oportunitati;
- Intretinerea relatiilor cu clientii;
- Vizionarea permanenta a proprietatilor in vederea completarii informatiilor despre bunul imobil;
- Planificarea activitatii de vanzare si a celorlalte activitati implicite.

CERINTE

- Absolvent studii superioare sau student;
- Experienta in domeniul imobiliar este un avantaj;
- Persoana motivata, optimista;
- Carnet conducere categoria B;
- Cunostinte de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Masina si telefon de serviciu;
- Training de specialitate;
- Mediu de lucru profesionist.

Suntem o companie romano-austriaca prezenta, din 1999, pe piata romaneasca cu o gama de servicii specializate de consultanta in domeniul resurselor umane.

Clientul nostru este o reputata companie din domeniul imobiliar.