Consilier Imobiliar

Exigent House

Job expirat

RESPONSABILITATI

Itii oferim toate uneltele necesare unui Consilier Imobiliar de succes:
- Contract de munca
- Comision din incasari
- Telefon mobil
- Laptop
- Mediu de lucru dinamic, profesionist

Responsabilitatile viitorului angajat:
- Negocierea cu clientii;
- Mentinerea relatiei cu clientii;
- Intermediere tranzactii imobiliare.

CERINTE

Daca vrei sa lucrezi intr-o echipa tanara si unita si vrei sa ajuti oameni si mai ales daca esti convins ca o cariera inseamna crestere permanenta, atunci te asteptam cu mare drag. La noi vei gasi un sistem bine pus la punct, care iti permite sa te dezvolti personal si profesional. Cu alte cuvinte, alaturi de noi vei creste repede si frumos!
Cerintele minime sunt: capacitate de organizare si planificare, persoana independenta, ambitioasa, determinata, perseverenta, muncitoare.
Cautam profesionistii in imobiliare, sau persoane dispuse sa invete de la cei mai buni pentru a se perfectiona!

BENEFICII OFERITE

Suntem o agentie ce activeaza pe piata din Bucuresti din 2011 si ne distingem prin calitatea serviciilor de consultanta imobiliara si juridica oferite, si prin baza de date informatizata foarte vasta de care dispunem.
Agentia Noastra intermediaza inchirieri si vanzari garsoniere, apartamente, case, vile, terenuri si spatii comerciale si ofera servicii profesionale de consultanta imobiliara si juridica, dispunand de o baza de date cuprinzatoare actualizata zilnic! Sediu Central Piata Unirii.
Candidatii pot depune cv la adresa contact@exigenthouse.ro