Consilier imobiliar

AISIEL GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

-sa alerge
-sa gandeasca
-sa vorbeasca
-sa-si doreasca
-sa rada, sa gandeasca - toate in acelasi timp sau separat si va fi platit bine pentru asta.

CERINTE

Candidatul trebuie sa aiba un chef nebun de viata, in general sa fie falit, ca sa poata aprecia cand castiga 1000-2000 de euro pe luna - nu sa astepte pensia parintilor, sa poata face din munca distractie si din distractie munca, sa fie capabil de inovatie, sa-i placa muzica buna, cartile bune, filmele bune, sa aiba idei pe care sa si le poate sustine si sa nu bea apa plata cu lamaie.

BENEFICII OFERITE

se discuta/negociaza in cadrul interviurilor

Aisiel Group este o companie tanara, care a reusit sa se adapteze cerintelor existente in piata imobiliara din ultimii ani. Succesul nostru se datoreaza profesionalismului intregii echipe si dorintei noastre de a fi cei mai buni. Ne plac provocarile iar cea mai mare dintre ele o reprezinta mentinerea celor mai inalte standarde in ceea ce priveste calitatea serviciilor pe care le oferim.