Consilier Financiar Senior

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului
Identificarea potentialilor clienti prin prospectare continua
Consilierea clientilor in alegerea diverselor produse financiar-bancare
Dezvoltarea continua prin referinte a portofoliului cat si administrarea acestuia
Participare la sedintele de vanzare saptamanale
Intocmirea rapoartelor de activitate - zilnic

CERINTE

Cerinte
Persoana:
Dornica sa-si cladeasca o cariera financiar-bancara,
Organizata si orientata catre rezultate,
Personalitate deschisa - sa relationeaze usor cu
clientii potentiali
Cu foarte bune abilitati de comunicare si negociere,
Cu atitudine de vanzator, orientat spre clienti,identifica usor si intelege nevoile si dorintele clientilor
Te invitam sa vii alaturi de noi si sa ne convingi ca TU meriti postul.
Experienta in vanzari si permisul de conducere sunt un avantaj, dar nu o conditie

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)
Venituri lunare atractive : parte fixa lunara si comision din vanzarile realizate personal. Posibilitatea de a participa la concursurile periodice organizate avand diverse premii motivante : excursii in afara tarii, croaziere, team-buildinguri,laptopuri,etc. Mediu de lucru competitiv .Apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate si seriozitate. Posibilitatea dezvoltarii profesionale prin accesarea pozitiei de Coordonator Vanzari.