consilier financiar/sef de district

raiffeisen banca pentru locuinte s.a.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Variante de lucru part-time sau full-time;
- Prezentarea si promovarea serviciilor financiare ale bancii + pilon 2 pensii
- Recrutarea, instruirea, formarea si conducerea unei echipe de colaboratori, consilieri

CERINTE

- CU SAU FARA EXPERIENTA
- Minim studii medii, studii superioare reprezinta un avantaj.
- Energica, perseverenta, responsabila, onesta, capabila sa comunice usor cu persoane de diferite varste si clase sociale, dornica de afirmare si promovare intr-un mediu profesionist.
- Capacitatea de a invata rapid.
- Abilitati de lider.
- Perseveren¿¿ în atingerea obiectivelor

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonus):
- Pachet de compensare motivant, direct corelat cu rezultatele ob¿inute
- Oportunitati reale de dezvoltare a unei cariere profesionale in cadrul bancii.
- Training de specialitate si îndrumare profesionala.
- Instruire gratuita (nu este necesara experienta in domeniu).

Obiectivul nostru pe termen mediu ¿i lung este s¿ ne men¿inem lider de pia¿¿ pe ni¿a economisirii ¿i credit¿rii în domeniul locativ din România având experien¿a interna¿ional¿ a ac¿ionarilor no¿tri Schwaebisch Hall ¿i Raiffeisen Bausparkasse, experien¿a speciali¿tilor acestora acumulat¿ pe mai multe pie¿e europene, sprijinul intern al Raiffeisen Bank ¿i al re¿elei sale din întregul teritoriu ¿i nu în ultimul rând o echip¿ tân¿r¿.