Consilier financiar banca de prestigiu

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ai drept calitati spiritul dinamic, perseverenta si entuziasmul? Iti doresti o cariera de succes in mediul financiar-bancar?

Banca noastra iti ofera oportunitati profesionale si tot suportul de care ai nevoie pentru a-ti construi cariera pas cu pas, trecand prin pozitii specifice unei institutii bancare.

Iti oferim un mediu de lucru provocator, modern si orientat catre rezultate. Suntem organizatia care sustine tinerii exceptionali, ambitiosi, care doresc sa-si contureze un brand profesional si sa-si dezvolte cariera indrumati de specialistii bancii.
Te asteptam alaturi de echipa noastra!
Responsabilitati:

-Identifici potentiali clienti prin prospectare continua - telefonica si pe teren;
- Consiliezi clientii in alegerea produselor si inchei contracte.
- Dezvolti continuu baza de clienti prin referinte si administrezi portofoliul propriu de clienti.

In cazul in care profilul tau corespunde celui de mai sus si esti motivat sa te alaturi echipei, trimite CV-ul pe adresa : catana.ruxandra@rbl.ro; (fara spatiu) Tel: 0757.502.110. Ruxandra Catana

Aplicatiile vor fi tratate confidential.
Numai candidatii care intrunesc conditiile de selectie vor fi contactati.

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Abilitati de comunicare si vanzare;
- Atitudine proactiva;
- Persoana organizata si orientata catre rezultate.

BENEFICII OFERITE

- Conturarea unui brand personal - pentru ca oferim posibilitati reale de promovare in functie de performanta;
- Venituri motivante (comision din vanzari);
- Mediu de lucru profesionist;
- Program flexibil;
- Apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate si seriozitate;
- Recunoasterea rezultatelor - pentru ca performanta ta este recunoscuta si apreciata corespunzator.