Consultant Financiar Junior

GRAWE ROMANIA ASIGURARE SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- dezvoltarea unui portofoliu de clienti prin promovarea serviciilor financiare promovate de catre companie - asigurari de viata, sanatate, accident,credit, locuinta, bunuri;
- contactarea potentialilor clienti cu scopul stabilirii unei intalniri de consultanta;
- urmarirea contractelor in desfasurare;
- intocmirea rapoartelor de activitate;
- participarea la sedinte si seminarii de pregatire.

CERINTE

Candidatul ideal:

- absolvent studii superioare sau student in anii terminali;
- foarte bune abilitati de comunicare si si negociere;
- persoana ambitioasa, dinamica, dornica de castiguri nelimitate;
- experienta in vanzari directe constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- pachet financiar motivant;
- comisioane atractive;
- mediu de lucru profesionist;
- training-uri de dezvoltare continua;
- oportunitati de promovare intr-un timp relativ scurt;
- libertatea de a-ti organiza timpul si veniturile.

DESCRIEREA FIRMEI

www.grawe.ro