CONSILIER FINANCIAR BANCAR

LIBRA BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Realizeaza operatiuni bancare desfasurate la nivelul sucursalei si operatiuni prin Internet Banking.
2. Cunoaste foarte bine toate produsele bancii referitoare la: carduri, depozite, Internet banking, asigurari, credite.
3. Analizeaza si verifica actele necesare acordarii creditului, intocmeste documentatia de credit persoane fizice.
4. Identifica si raporteaza zilnic operatiunile suspecte catre centrala.

CERINTE

- Absolvent studii superioare
- Bun organizator
- Atitudine proactiva
- Creativitate si spirit de initiativa
- Capacitate de analiza si sinteza
- Abilitati de comunicare si vanzare
- Cunoasterea limbii engleze (scris si conversational)
- Cunostinte avansate de utilizare a computerului

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa
- decontarea transportului
- bonus/fiecare operatiune sau credit acordat

Misiunea noastra este sa oferim cele mai potrivite solutii financiare pentru specialistii din segmentul profesiunilor liberale si pentru antreprenorii din segmentul firmelor mici si mijlocii.
Pentru aceasta, dorim sa punem la dispozitie clientilor o echipa de oameni talentati si motivati, pregatiti sa ii asiste.