Consilier Financiar Bancar

AGER SAN GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam persoana dornica sa se afirme in cadrul unei importante banci din Romania prin :
- promovarea creditelor de consum
- consilierea clientului in vederea obtinerii celui mai eficient pachet de servicii
- pastrarea unei bune relatii cu clientii in vederea unei colaborari viitoare

CERINTE

Persoana motivata, orientata catre rezultat / client cu reale calitati de convingere si persuasiune;
Experienta profesionala similara;
Cunostinte bune de operare PC: Word, Excel;
Dornic sa invete lucruri noi, ambitios si dinamic;
Studii superioare;
Disponibilitate pentru munca de teren.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru placut, profesionist, dinamic
- Training de specialitate
- Venit direct proportional cu vanzarile efectuate( ATENTIE : nu exista salariu fix; comision exclusiv din vanzarile proprii si ale echipei) pe baza Contract de Mandat din partea bancii

DESCRIEREA FIRMEI

Intermedieri financiare